KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschteckning 8681414
nr 868 1414
Tuschteckning
Oidentifierad Konstnär, Nalle Puh, signerad, 29x20
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 januari 2014
kl 19:10:34
24/12 13:50:44